Gydymas ambliopija (lazy eye) vaikams. (Lit)

Amblyopia (lazy eye) - sumažinti nuomone, funkciniai sutrikimai, atsiradę regėjimo analizatoriaus yra Netinkamas sindromas ir prastos prognozės ženklas švietimo, blogėja gyvenimo kokybė. Tai įvyksta daugiausia vaikams per regos sistemos, dažnai lydimas žvairumas, toliaregystė ir astigmatizmas plėtrai. Kai trumparegystė ambliopijos yra mažiau paplitęs. Dažnas atvejai ambliopija jei ne laiku veikė įgimta katarakta. Kai neaiškus vaizdas tinklainėje atsiranda pažeidimas žiūronų sąveikos su vėlesniais blokuodamas vizualų signalą iš akies su silpnaregiai. Aktyvios stabdymo signalo rezultatai regėjimo mažinimo, kuris gali būti atkurtos (E.S. Avetisov, 1968). 
 su jau egzistuojančių metodų gydymui ambliopija principai, iš kurių tikslas yra pagerinti regėjimo aštrumo yra pašalinti konkurencinio poveikį švino akis, taip pat stimuliuoti funkcinį foveolar lauką amblyopic akių. 
Gydymas ambliopija yra efektyviausia ankstyvosiose stadijose. Mes pasiūlė gydymo ambliopija (patentas RB №6671) Struktūrinis būdas tsvetoimpulsnoy makulostimulyatsii (kvantinė oftalmoterapii) metodas, naudojant patobulintą aparatą Amblyostimulator «Aist-01LK»  (patentas RB №6409). Metodas gali būti naudojamas stacionarus, ambulatorinės ir namuose, kuris sumažina laiką, medžiagų sąnaudų praradimo ir leidžia gydymas siekiant į įprastomis sąlygomis, paciento, didinant jų dažnį iki 2 - 3 kartus per dieną 
Amblyostimulator «Aist-01LK» aparatas gydant ambliopija namuose. 
gydomasis poveikis yra pagrįstas stimuliacija amblyopic akių mažai energijos (kvantinės) šviesos raudonai oranžinės ir žalios dalis iš impulsų tam tikro ryškumo, trukmė, dažnumas ir ciklas forma spektrą. 
prietaiso panaudojimas yra efektyviausias vaikams. Gydymas gali būti atliekamas namuose. (Reikšmingų padidėjimo peržiūrėti) poveikis pasireiškia per 1-2 mėnesius nuo naudojimo 95,3% pacientų pradžioje. 
prietaisas yra paprastas naudoti ir saugus. Ne sudaro lazerio šaltinių. Powered by dvi AAA tipo baterijos (LR03). Draudžiama vėžio ir epilepsija. 
Amblyostimulator «Aist-01LK»
Kad 190841296.002-2012, Sveikatos Baltarusijos Respublikos ministerijos (registracija sertifikato numeris MP-7,98967), patvirtintą komerciškai prieinamas nuo mokslinių tyrimų ir gamybos įmonė "Stimed" Baltarusijos draugijos neįgaliųjų "reabilitacijos". 
 
 Didmeninė Telefonas 8 (017) -290-29-49;  www.stimed.net , elektroninio pašto adresas: stimed@tut.by, info@stimed.net 
 
 Indikacijos: Įvairių tipų ambliopija: lūžio, anisometropic, strabismic iš neaiškių; trumparegystė, toliaregystė, astigmatizmas, glaukoma, degeneracinės pažeidimai tinklainės ir regos nervo, kompiuterių sindromas, chroniško nuovargio sindromas ir sezoninio depresija. 
 sąrašas reikalingą medicininę įrangą: Amblyostimulator «Aist-01LK».
 apibūdinimas naudojant metodą, technologiją: 
Siūlomas metodas gydant ambliopija apjungia tradicinius ir naujus metodus. Tuo pačiu metu, šviesos srautas yra sudaryta iš erdvinių grotelių mozaikos tipo besikeičiančių spalvų raudonos forma - oranžinė - violetinė - Žalioji tonai ir atspalviai. Makulostimulyatsiya atliekamas naudojant Amblyostimulator «Aist-01LK». Prielaida yra tiesioginis užakimas visą gydymo laikotarpį. Pacientas sėdi ant kėdės, patogioje vietoje. Hand holding ambliostimulyator kad objektyvo gaubtas - siurbtuką tinka ji stora prigludusios prieš akis. Stimuliavimo 10-15 minučių trukmės. Po 10-15 minučių po apšviesta ant kilimo funkcinis aktyvumas fotoreceptorių tinklainės amblyopic akių siekti būdų ir regėjimo centrų smegenų žievės fone, pacientams siūlomi įvairūs pratimai, kurioms reikia daugiau vizualinį apkrovą. Priklausomai nuo amžiaus, intelekto, turimos tuo regos aštrumo metu, ją galima perskaityti, piešimas, dažymas vaizdų, mozaikai arba kompiuterinių žaidimų. Pirmenybė turėtų būti teikiama piešimo pieštukai ir ryškių spalvų, įlaipinami mozaika statyba ryškiausių dalių, Video kompiuterinius žaidimus su naudojimosi dzhoystka tt valdymo Bandymo dydis -. Objektus, mozaika, iš statybos detales turi atitikti šiuo metu turima regėjimo aštrumas, su tendencija mažinti šiuos aspektus kaip jo padidėjimas 
 Prieš gydant ambliopija, už visiškai suprasti funkcinę būklę organizme, atliekamas išsamiai išnagrinėti visų akies dalių. Patikrinimas atliekamas sekos, remiantis anatominę vietą iš atskirų dalių, akies principu. 
algoritmas oftalmologijos nagrinėjimas abiejose pacientų, sergančių ambliopija akis: 
 
1. patikra regėjimo aštrumas be korekcijos ir koregavimo, pilna korekcija ametropia (lūžio klaida);
2. refraktometro skiascopy;
3. Oftalmometres;
4. fiksavimo apibrėžimas;
5. atsargų apgyvendinimo apibrėžimą;
6. regėjimo pobūdžio nustatymas;
7. Biomicroscopy;
8. tiesioginę ir netiesioginę ophthalmoscopy;
9. Biometrija;
10. A / B skenavimo liudijimas;
11. patikrinimas pediatras, neurologas.
 
 Siekiant maksimaliai padidinti gydymo ambliopija rezultatus, būtinas visapusiškas ištaisyti lūžio klaidų turimų, teikiant Skirtingų paveikslėlio gamybą tinklainėje. Tuo pačiu metu, vaikai skiriamas ilgą Bendrą tiesioginę sukandimą geriausių akis. Tokiomis sąlygomis neįeina poveikio konkurencijai trukdančių persvarą akis. Pakartotinas regėjimo aštrumas vyksta kas mėnesį. Okliuzijos trukmė diktuoja regėjimo aštrumo pokytis amblyopic akis dinamika. Jeigu per 2 mėnesius regėjimas negerėja, toliau tęsti tiesiogiai okliuzijos netinkamo. 
Galimos komplikacijos ir klaidų: 
Klaidos gydymas ambliopija gali būti susijęs su reikalavimų nesilaikymo technologija. Komplikacijų šio metodo taikymo nėra registruotas. Kai kuriais atvejais, yra įkaitas teigiamas poveikis: pagerėjo elgesio reakcijas, gerina koncentraciją. Jis pažymėjo, kad visiems pacientams, kurie vartojo sesijose dydţio oftalmoterapii ženkliai pagerino bendrą sveikatą dėl padidėjusio motorinio aktyvumo ir nuotaikos forma. 
 Optimalūs parametrai Kvantinė oftalmoterapii, padidėjęs intensyvumas gydymo mažai energijos įsižiebti prieinamos, efektyvus metodas sudaro pagrindą atlikti visų pacientų kategorijoms gydymą, įskaitant pagrindą ikimokyklinio vaikams ir kūdikiams.