Ārstēšana ambliopija (lazy eye) bērniem. (Lat)

Ambliopija (lazy eye) - samazināšana domām, funkcionālie traucējumi, kas rodas no vizuālā analizatoru ir maladaptive sindroms un ir vājš prognostisks zīme izglītībai, pasliktinās dzīves kvalitāte. Tas notiek galvenokārt bērniem attīstībā vizuālās sistēmas, bieži vien kopā ar šķielēšana, tālredzību un astigmātisma laikā. Kad tuvredzība ambliopija ir mazāk izplatīta. Bieža gadījumi ambliopija, ja nav savlaicīgi darbināmas iedzimtu kataraktu. Kad izplūdušo attēlu uz tīklenes notiek pārkāpumu binokulārās mijiedarbību ar sekojošu blokādes vizuālu signālu no acīm ar vāju redzi. Aktīvie bremzēšanas signāla rezultātā ir redzamības samazinājumu, ko var atjaunot (E.S. Avetisov, 1968) .
 Par esošo metožu ārstēšanai ambliopija principiem, kuru mērķis ir uzlabot redzes asums ir novērst ietekmi uz konkurenci svina acīm, kā arī lai stimulētu funkciju foveolar lauku amblyopic acu. 
 ārstēšana ambliopija ir visefektīvākās, lai agrīnā stadijā. Mēs esam ierosinājuši metodi ārstēšanā ambliopija (patentu no RB №6671) metodi Strukturētais tsvetoimpulsnoy makulostimulyatsii (quantum oftalmoterapii), izmantojot labāku aparātu Amblyostimulator «Aist-01LK» (patents RB №6409). Metodi var izmantot stacionāro, ambulatoro un mājas, kas samazina zaudējumus laika, materiālu izmaksas un ļauj ārstēšanu, lai pacientam parastajos apstākļos, palielinot to biežumu 2 -. 3 reizes dienā 
Amblyostimulator «Aist-01LK» aparāti ārstēšanai ambliopija mājās. 
 terapeitiskā efekta pamatā stimulāciju amblyopic acu zemu enerģijas (kvantu) gaiši sarkana-oranža un zaļā daļa no spektra impulsu veidā ar noteiktu spilgtuma, ilgumu, biežumu un ciklu. 
 ierīces izmantošana ir visefektīvākais bērniem. Ārstēšana var veikt mājās. No (ievērojamu pieaugumu raugoties) efekts rodas 1-2 mēnešus no sākuma izmantošanai 95,3% pacientu robežās. 
 Ierīce ir vienkārši lietojama un droša. Ne ietver lāzera avotus. Darbina divas AAA baterijas (LR03). Kontrindicēta vēža un epilepsijas. 
 Amblyostimulator «Aist-01LK»
KA BY 190841296.002-2012, Veselības Baltkrievijas Republikas ministrijas (reģistrācijas apliecības numurs IM-7,98967), kas apstiprināts nopērkamas no pētniecības un ražošanas uzņēmums "Stimed" Baltkrievijas biedrības invalīdu "Rehabilitācijas». 
 
vairumtirdzniecība Phone 8 (017) -290-29-49;  www.stimed.net, e-pasts: stimed@tut.by info@stimed.net 
 Indikācijas: dažāda veida ambliopija: refrakcijas, anisometropic, strabismic, no neskaidra; tuvredzība, tālredzība, astigmātisms, glaukoma, deģeneratīvas bojājumi tīklenes un redzes nerva, datoru sindroms, hroniska noguruma sindroms un sezonas depresija. 
saraksts nepieciešamā medicīniskā aprīkojuma: Amblyostimulator «Aist-01LK».
apraksts tehnoloģiju, izmantojot metodi: 
Ierosinātā metode ārstēšanai ambliopija apvieno tradicionālās un jaunas metodes. Tajā pašā laikā, gaismas plūsma ir strukturēta kā telpisko režģi mozaīkas tipa ar mainīgajām krāsām RED - oranža - violets - zaļie toņi un nokrāsas. Makulostimulyatsiya veikta izmantojot Amblyostimulator «Aist-01LK». Priekšnoteikums ir tieša oklūzija no visa ārstēšanas perioda. Pacients sēž krēslā, ērtā stāvoklī. Hand holding ambliostimulyator tā, ka objektīva pārsegs - piesūcekni cieši ieguļ pret aci. No stimulācijas 10-15 minūtes ilgums. Pēc 10-15 minūtes pēc izgaismotas uz fona pieaugums funkcionālā aktivitāte fotoreceptoru tīklenes amblyopic acu īsteno veidos un vizuālo centriem smadzeņu garozā, pacientiem tiek piedāvātas dažādus vingrinājumus, kas prasa lielākus vizuālo slodzi. Atkarībā no vecuma, intelektu, brīdī pieejamo redzes asuma, to var izlasīt, zīmēšana, krāsošana attēlu, mozaīkas un datorspēles. Priekšroka jādod zīmēšanas zīmuļi un spilgtas krāsas, pacelt mozaīkas, būvniecību spilgtākajām detaļu, video-datorspēles ar izmantojot dzhoystka uc vadību Izmērs testu -. Objekti, mozaīkas, informācija par būvniecības jāatbilst pašreiz pieejamo redzes asums, ar tendenci samazināt šos izmērs kā tās pieaugumu 
 Pirms apstrādājot ambliopija, lai pilnībā izprastu funkcionālo stāvokli organismā, veic pilnīgu pārbaudi visās daļās acs. Pārbaude tiek veikta pēc kārtas, pamatojoties uz anatomisko vietu atsevišķu daļu acs principu. 
 algoritms oftalmoloģiskā izmeklēšana abās acīs pacientiem ar ambliopija: 
 
1. pārbaude redzes asuma bez korekcijas un ar korekciju, pilna korekcija ametropia (refrakcijas kļūda);
2. refractometer skiascopy;
3. Oftalmometres;
4. fiksācijas definīcija;
5. Rezervju naktsmītņu definīcijai;
6. rakstura redzes noteikšana;
7. Biomicroscopy;
8. tiešo un netiešo oftalmoskopiju;
9. Biometrija;
10. A / B skenēšana liecība;
11. inspekcija pediatrs, neirologs.
 
Lai palielinātu ārstēšanas ambliopija rezultātus prasa pilnīgu labojumu refrakcijas kļūdas pieejamo, nodrošinot ražošanu atšķirīgu attēlu uz tīklenes. Vienlaikus bērni piešķirts garš kopējie tiešie oklūziju no labākajiem acīm. Šādos apstākļos izslēdz no konkurences ietekmi kavējot mājinieki acis. Atkārtota redzes asums notiek reizi mēnesī. Sakodiena ilgumu diktē dinamika redzes asuma pārmaiņa amblyopic aci. Ja 2 mēnešu laikā redze neuzlabojas, turpināšanu tiešās oklūzija nepiemērotu. 
 Iespējamās komplikācijas un kļūdas: 
 kļūdas ārstēšana ambliopija var būt saistīta ar neatbilstību tehnoloģiju. Komplikācijas, piemērojot šo metodi nav reģistrēts. Dažos gadījumos ir nodrošinājums pozitīvs efekts: uzlabota uzvedības reakcijas, uzlabo koncentrēšanos. Jāatzīmē, ka visiem pacientiem, kuri saņēma sesijās kvantu oftalmoterapii ievērojami uzlabojās vispārējo veselību veidā paaugstinātu motorisko aktivitāti un garastāvokli. 
 Optimal parametri kvantu oftalmoterapii, palielināta intensitāte ārstēšanas ar zemu enerģijas iedegties pieejamu, efektīvu metodi veido pamatu, lai veiktu ārstēšanu visiem pacientu kategorijām, tai skaitā Pirmsskolas vecuma bērniem un maziem bērniem.